אמבטיון

בהרבה מהבתים יש שני מחנות – מחנה שמעדיף אמבטיה (בדרך כלל היא) ומחנה שמעדיף מקלחון (הוא). אבל, כיום מקובל בהרבה מהבתים פתרון שמתאים לכל ההעדפות, ומשלב את שני סוגי המתקנים. קוראים לזה אמבטיון: שילוב של אמבטיה עם מקלחון. כמה פשוט, ככה גאוני ומונע מחלוקות. מחנה האמבטיה יכול ליהנות מחוויית האמבטיה המפנקת, להתרחץ בניחותא בספק ישיבה ספק שכיבה, ומחנה המקלחון יכול ליהנות מהיעילות והזריזות שמאפיינים את השימוש במקלחת בעמידה.
האמבטיון הוא למעשה אמבטיה שמותקנות על דפנותיה דלתות של מקלחון (מזכוכית בגימורים שונים). מדובר בפתרון נוח במיוחד עבור חדרי אמבטיה קטנים שאין בהם מקום לאמבטיה ומקלחון נפרדים. כך, אפשר להשתמש באמבטיה הקיימת  בתור מקלחון, אבל בלא חוסר הנוחות שכרוך בשימוש בווילון אמבטיה, שנוטה להידבק אל הגוף, לצבור עובש וריח רע ושגם יש לו תרומה נמוכה יותר לעיצוב החדר. שימוש בדלתות מקלחון באמבטיה, נוסף להיותו מאוד שימושי, גם מקנה מראה מהודר ונקי יותר לחדר האמבטיה, ולכן יתרונותיו הם גם פרקטיים וגם עיצוביים.

 • אמבטיון

  אמבטיון "נפולי"

  כנף נפתחת פנימה החוצה על ידי ציר חכם עולה. זכוכית מחוסמת 6 מ"מ ידיות ומתלה אינטגרלי מגב תחתון וסף לאמבטיה לאטימה מרבית. ממדים: גובה 145 , דופן 50 , כנף 70. זכוכית : פסים/גרניט/שקוף.

 • אמבטיון

  אמבטיון "סזאן"

  צירים מיוחדים להרמת הדלת בפתיחה ובסגירה דופן קבוע 50 ס"מ + דלת 70 ס"מ סובבת על ציר זכוכית מחוסמת 6 מ"מ מתלה לייבוש מגבות זכוכית: פסים/גרניט/שקוף.

 • אמבטיון

  אמבטיון "תמר"

  דלת פתיחה פנימה והחוצה 180 מעלות 60 ס"מ ודופן קבועה עם חיזוק 60 ס"מ זכוכית מחוסמת 6 מ"מ צירי פתיחה עולים/יורדים לאורך כל הדלתות ידיות ומתלה אינטגרלי מגבים מיוחדים לאטימה זכוכית: פסים/גרניט/שקופה גובה 140 ס"מ